Vybavení

1.patro

V prvním patře se nacházejí 2 ložnice s manželskou postelí, prostorný obývací pokoj s TV+SAT a krbem, propojený s jídelnou pro 6 osob. Dále se zde nachází 1x Koupelna s umyvadlem a vanou+wc, 1x koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem+wc. Výhled do zahrady, na moře či okolní hory si můžete vychutnat ze zastřešené terasy, kde je také jídelní stůl pro 6 osob a odpočinkový kout.
K dispozici je velká kuchyň s klasickou elektrickou i mikrovlnnou troubou, plynovým sporákem, lednicí s mrazákem, dřezem a myčkou na nádobí. Kuchyň je samozřejmě vybavena nádobím.

V případě, že si pronajmete celý dům, je možno otevřít průchod k bazénu vnitřkem objektu.

Přízemí (bez kuchyně)

Přízemí má vlastní vchod ze zadní části objektu. Nacházejí se zde dvě ložnice (1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s dvěmi oddělenými postelemi), předpokoj se stolkem a sedačkou, 1x koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem, wc a pračkou. V předpokoji je k dispozici také prostorná lednice s mrazákem a velké skříně.

Zahrada

Na zahradě je k dispozici bazén se sladkou vodou o rozměrech 4×3 metrů, venkovní sprcha, která slouží jak pro osprchování před použitím bazénu, tak pro osprchování od písku z pláže.
Dále můžete využít zahradní nábytek, gril, lehátka, slunečník a nafukovací atrakce do moře, umístěné ve skladovací místnosti.

Připravujeme pro Vás

  • od dubna 2015 nový osvětlený venkovní bazén
  • Dětské hřiště (pískoviště)
  • Hřiště na petangue